RMP Polska Instytut Durkalskiego Sp. z o.o.

+48 22 299 26 70

Top
RMP PolskaRekrutujemy

Twoja praca nie pozwala ci się wybić?

Dołącz do nas!

Kogo szukamy?

Utalentowany Konsultant Biznesu

Doświadczonych Menedżerów otwartych na nowe wyzwania oraz tych, którzy czują potrzebę zmiany zawodowego kursu. Ex-Project Menedżerów z minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowym w branżach: farmaceutyczna, FMCG, IT, finanse i bankowość oraz motoryzacyjna. Praktyków otwartych na zmianę, wierzących w ludzi, którzy szukają niestandardowych rozwiązań biznesowych.

Co oferujemy?

Zanim staniesz się naszym aktywnym konsultantem, wspólnie przygotujemy twój indywidualny plan wdrożenia. Onboarding może trwać od kilku tygodni aż do kilku miesięcy.

W tym czasie przeszkolimy cię z fascynującej metodologii RMP i nauczymy, jak indywidualnie rozwijać menedżerów, zespoły i całe organizacje.

W rezultacie będziesz mógł samodzielnie lub wspólnie z naszym zespołem przeprowadzać programy rozwojowe RMP u Klienta.

Wolność

Współpraca zdalna lub na miejscu u klienta. Od morza aż do Tatr. Dla tych, którzy lubią się przemieszczać i budować autentyczne relacje z ludźmi.

Atmosfera

Atmosfera, w której indywidualne różnice są doceniane, komunikacja jest otwarta, a zasady są elastyczne. Dojrzałe i autentyczne podejście do człowieka.

Innowacja

Nowatorska metoda badania motywacji wewnętrznej oraz bazujący na niej program rozwojowy RMP – Zarządzanie przez Indywidualizację. Nikt inny tego nie ma.

Zaangażowanie

Organizacja pracy w zgodzie z wewnętrznymi potrzebami w oparciu o profil motywacyjny Reissa. To naprawdę działa.

Kultura

Współpraca osadzona w nurcie Human2Human i oparta na indywidualizacji. Żadnego mikrozarządzania, zero korporacyjnej polityki.

Czym jest RMP i Zarządzanie przez Indywidualizację?

Reiss Motivation Profile®

określa wewnętrzny system potrzeb i nagród. To konkretna metoda naukowa pokazująca skalę potrzeb, które należy zaspokoić, żeby wydajnie działać w każdym obszarze biznesu.

więcej o metodzie

Zarządzanie przez Indywidualizację

to przyszłościowy model zarządzania na którym opieramy nasze programy rozwojowe. Doskonale dostosowany do potrzeb rozwojowych i naprawczych organizacji, menadżerów i zespołów.

Jak wygląda rekrutacja?

Projektujemy zespół i sposób pracy każdego z naszych ludzi w zgodzie z ich wewnętrznymi potrzebami. Dobieramy się na podstawie zgodności profili motywacyjnych RMP®. To nas wyróżnia i zmienia wszystko.

  1. Zapoznajemy się z doświadczeniem, oczekiwaniami i kierunkiem działań.
  2. Umawiamy się na nieformalną rozmowę telefoniczną.
  3. Wybranych zapraszamy do wykonania profilu motywacyjnego RMP.
  4. Nowych członków zespołu certyfikujemy z metodologii RMP.
więcej o nas

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wyślij do nas to, co uważasz za słuszne na adres:

monika.goszczynska@reissprofile.pl